- Ubiquiti

Цена
€76 90 / 150 40 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- иновативен дизайн
- високоскоростен процесор за превъзходна производителност
- възможност за монтаж на стълб или стена(включен кит)
- доказано потискане на шума
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Няма |
| Честотни ленти | Еднолентов 5 GHz |
| Максимална скорост (Mbps) | 150+ Mbps |
| Ethernet портове (count) | 1 |
| Скорост Ethernet | Гигабит |
| PoE поддръжка | PoE |
| Монтаж | Външен / На стълб |
| Тип антена | Интегрирана чиния |
| Брой антени (count) | 1 |
| MU-MIMO | Не |
| Mesh поддръжка | Не |
| Облачно управление | Не |
| IP защита | Няма |
| WPA3 поддръжка | Не |
| Тегло | 1.75кг |
Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300 – Високопроизводително 5GHz airMAX CPE
Осигурете безжична свързаност на дълги разстояния с висока пропускателна способност чрез Ubiquiti PBE-M5-300. С 22 dBi интегрирана антена и airMAX технология, това CPE постига над 150 Mbps реална производителност, идеално за PtP и PtMP връзки.
Ключови Предимства
- Голям обхват – 22 dBi насочена антена достига разстояния над 30 км.
- Висока пропускателна способност – airMAX TDMA протокол осигурява над 150 Mbps реална скорост.
- Лесен монтаж – Интегриран дизайн с монтажен комплект улеснява инсталацията.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Честотна лента | 5 GHz |
| Усилване на антената | 22 dBi |
| Максимална пропускателна способност | 150+ Mbps |
| Ethernet портове | 1x 10/100/1000 |
| Метод на захранване | 24V Passive PoE |
| Размери | 300 mm диаметър |
Какво има в кутията
- PowerBeam PBE-M5-300
- PoE инжектор
- Монтажен комплект
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








